Výměna zboží

Našim zákazníkům nabízíme dvě možné varianty výměny a to:

 • Standardní výměna v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku.
 • Komfortní výměna nad rámec § 1829 odst. 1 občanského zákoníku.

 

Podmínka obou výměn je, že původní stromek je zcela v pořádku a nenese žádné stopy používání. Výměnu lze uskutečnit do 14ti dnů ode dne prvního převzetí zboží (nepočítá se datum převzetí vyměněného zboží v případě více výměn).

Standardní výměna

V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku.

Pokyny ke standardní výměně

 1. Standardní výměnu nám nahlaste pomocí online formuláře na adrese: https://www.nolshops.cz/reklamace/, v důvodu vrácení zboží vyberte: Standardní výměna. Ve formuláři musí být vyplněny všechny položky označené hvězdičkou.
 2. Po kontrole vráceného zboží (zda-li nebylo poškozeno) vystavíme zápočet s následným započtením k faktuře za nový stromek.
  - Pokud si objednáváte levnější stromek, uveďte ve formuláři číslo bankovního účtu, na který si přejete přeplatek uhradit.
  - Pokud si objednáváte dražší stromek, uveďte ve formuláři, jakým způsobem si přejete uhradit nedoplatek (převodem, dobírkou).
 3. Nový stromek vám zašleme na vámi uvedenou adresu. Cena poštovného se řídí ceníkem uvedeným na našich stránkách.

 

Upozornění: Cena odeslání stromku do našeho skladu může být dosti nákladná. Například zásilka vážící 14 Kg dle tarifu České pošty stojí v případě Balíku do ruky 219 Kč a v případě standardního balíku 194 Kč. Proto doporučujeme využít námi dotované služby Komfortní výměna, která je uvedena níže.

Komfortní výměna

Tato výměna je nad rámec § 1829 odst. 1 občanského zákoníku a je zpoplatněna.

Služba obsahuje dopravu nového stromku z našeho skladu na vámi zvolenou adresu kurýrem GLS, kdy při doručování bude kurýrem vyzvednut původní stromek a ten bude následně doručen k nám do skladu. S vráceným stromkem tedy nikde nechodíte, jedná se o takzvanou výměnou zásilku.

Tím, že nečekáme na přijetí původního zboží zpět do našeho skladu, ale rovnou odesíláme zboží nové, je tato výměna mnohem rychlejší než standardní výměna.

Cena služby

Při úhradě bankovním převodem: 99 Kč s DPH, dobírkou: 139 Kč s DPH.

Pokyny ke komfortní výměně

 1. Komfortní výměnu nám nahlaste pomocí online formuláře na adrese: https://www.nolshops.cz/reklamace/, v důvodu vrácení zboží vyberte: Komfortní výměna. Ve formuláři musí být vyplněny všechny položky označené hvězdičkou.
  - Pokud si objednáváte levnější stromek, uveďte ve formuláři číslo bankovního účtu, na který si přejete přeplatek uhradit.
  - Pokud si objednáváte dražší stromek, uveďte ve formuláři, jakým způsobem si přejete uhradit nedoplatek (převodem, dobírkou).
  Od způsobu platby se odvíjí cena této komfortní výměny.
 2. Ve formuláři rovněž vyplňte datum, kdy si přejete provézt výměnu zboží. Nejdříve možné datum odeslání nového zboží je následující pracovní den. Následně Vám bude doručováno následující pracovní den po odeslání. Například: Pokud komfortní výměnu nahlásíte v utery, nejdříve jsme schopni nové zboží odeslat ve středu, u vás proběhne výměna ve čtvrtek.
 3. Na dohodnutý termín zabalte stromek do původní krabice. Pamatujte prosím na to, že sice přepravované zboží je pojištěno u společnosti GLS na částku jeho hodnoty, nicméně v případě, že dojde k jeho poškození během přepravy z důvodu nevhodného zabalení, bude hodnota poškozeného zboží vyžadována po odesílateli.
 4. V případě objednávky dražšího stromku hradíte pouze rozdíl mezi vráceným stromkem a nově odeslaným stromkem navýšen o poplatek za komfortní výměnu. Zbývající část nové faktury bude započtena s následně vydaným opravným daňovým dokladem. Tedy:
  - Pokud jste si zvolili formu úhrady převodem, bude vám faktura odeslána na e-mail s pokyny úhradu doplatku.
  - V případě dobírky uhradíte doplatek při výměně zboží.
  - Jestliže je nový stromek levnější, bude platba (přeplatek) vrácena na vámi uvedený účet.

 

Upozornění: V případě, že vráceny (původní) stromek bude poškozen (nebo ponese znaky používání) nedojde k zápočtu původního stromku se stromkem novým a bude potřeba uhradit celou hodnotu nového stromku.

Závěrem

Pokud se stromek skládá z více části (stromky od 180 cm včetně) všechny části se vkládají do krabice jedním směrem. Nelze vložit jednu část stromku do krabice jedním směrem a druhou část stromku druhým směrem (jinak řečeno jednu část shora a jednu část zdola). U takto přepravovaného stromku může dojít během přepravy k poškození a tím se vystavujete nebezpečí zamítnutí výměny.

Velmi děkujeme za spolupráci a rovněž děkujeme, že budete dodržovat tyto pokyny. Jedině tak můžeme stromek vyměnit rychle k vaší spokojenosti.

Podle velikosti

http://

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím