Velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní spolupráci nabízíme výhradně firmám (právnickým osobám a OSVČ) pro další prodej v kamenných prodejnách, nebo k dalšímu zpracování (výroba dárkových sad, dodávka vánoční výzdoby na klíč a podobně).

V případě zájmu prodeje produktů prostřednictvím on-line prodeje nás prosím kontaktujte na tel. čísle 602432055, kde vám sdělíme podrobnosti a podmínky. Bez našeho souhlasu nesmí být produkty nabízeny v e-shopech. V tomto případě vám bude zrušen přístup k B2B systému a tím i vypovězena velkoobchodní spolupráce.

Obecné informace

Velkoobchodní spolupráce probíhá výlučně přes B2B systém. V tomto systému jsou uvedeny velkoobchodní ceny a jsou vyřizovány vaše objednávky. Telefonické a e-mailové objednávky nejsou možné.

 • Minimální hodnota první objednávky je: 5.000 Kč (s DPH).
 • Minimální hodnota každé další objednávky: není stanovena.

Registrace do B2B systému

Náš B2B systém je součásti standardního e-shopu. Náš pracovník na základě vaší registrace provede schválení vašeho účtu do B2B systému* a od této chvíle vám budou (po přihlášení do e-shopu) přístupné velkoobchodní ceny.

Postup registrace

 1. V pravém horním rohu našeho e-shopu klikněte na registraci (nebo můžete použít odkaz na registraci zákazníka).
 2. Vyplňte všechny povinné položky (označené hvězdičkou) a klikněte zaškrtávací políčko „Chci registrovat firmu“, tato nově zobrazená políčka rovněž vyplňte. Do poznámky v registračním formuláři prosím uveďte text: Velkoobchodní spolupráce.
 3. Po registraci nám prosím pošlete na e-mail info@nolshops.cz kopii výpisu z OR nebo ŽR.
 4. Po zpracování vám zpřístupníme velkoobchodní ceny a můžete uskutečnit první objednávku. Hodnota první a každé další objednávky je uvedena v obecných informacích na této stránce.

Nákup v B2B systému

Nákup je možné uskutečnit pouze po přihlášení do systému, a to pouze v případě, že je váš účet schválen pro B2B systém. V opačném případě jsou zobrazeny standardní prodejní ceny.

Platba a doprava

U B2B objednávek je možné volit platbu platební kartou, na dobírku, nebo bankovním převodem**. Platbu na fakturu se splatností není možná.

Ceny a typy doprav jsou totožné s MO prodejem, tj. od 999 Kč je doprava zdarma.

Výhody pro B2B zákazníky

 • Nejnižší možné ceny.
 • Možnost upravit produkt dle přání zákazníka.
 • Přímý telefon na pracovníka, který má na starosti B2B zákazníky - 602432055.
 • Možnost upravení etikety zboží dle přání zákazníka.
 • O veškerých změnách (cen, produktech a podobně) se dozvíte přednostně.

Omezení pro B2B zákazníky

 • Není možné využít jakýkoliv náš slevový kupón.

 

*) V případě, že registrující se firma nesplňuje podmínky velkoobchodní spolupráce (nejedná se o firmu, která produkty přeprodává, nerealizuje dodávku výzdob na klíč a podobně), vyhrazujeme si právo odmítnout velkoobchodní spolupráci.

**) Platba bankovním převodem se rozumí platbou předem na náš bankovní účet na základě výzvy k platbě, popřípadě na základě zálohové faktury.

E-shop s dětskými hračkami

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím