Reklamace

Postup reklamace zboží

V případě, že produkt nevyhovuje specifikaci, popřípadě došlo k výrobní vadě výrobku v zákonné lhůtě, prosím postupujte dle níže uvedených pokynů:

  1. Vyplňte na adrese https://www.nolshops.cz/pro-zakazniky/formular-vymena-vraceni-zbozi online reklamační protokol. V důvodu vrácení zboží zvolte možnost "Reklamace zboží". Ve formuláři musí být vyplněny všechny položky označené hvězdičkou. Zejména jasně popište popis závady.

  2. Zboží pečlivě zabalte do přepravního obalu a odešlete jej doporučenou zásilkou na naší adresu uvedenou v kontaktech.

  3. Pokud nechcete se zásilkou chodit na poštu, pro zboží si pošleme kurýra PPL, nebo DPD. Napište nám v online reklamačním protokolu poznámku, že pro zboží chcete poslat kurýra. Rovněž v poznámce uveďte i termín, kdy chcete zboží vyzvednout. Musí se jednat o pracovní den.

  4. V případě, že dojde k poškození zboží během námi objednané přepravy a společnosti PPL, nebo DPD odmítnou plnit pojištění z důvodu nevhodného zabalení, bude hodnota poškozeného zboží vyžadována po odesílateli. V případě, že zboží posíláte vy (například Českou poštou), za pojištění neodpovídáme.

  5. Jakmile zboží ve skladu převezmeme, provedeme kontrolu oprávněnosti vaší reklamace.

  6. O ukončení reklamace budete informování e-mailem. Opravené, nebo vyměněné zboží bude odesláno na vaši adresu. V případě, že zboží nelze opravit a již se neprodává, budou vráceny peníze v celé výši reklamovaného zboží. Pokud jste zakoupili pouze toto zboží (na faktuře nejsou žádné další položky zboží), budou vráceny i vaše náklady na prvotní odeslání zboží.

  7. V případě, že vám budou vráceny finanční prostředky, a jste plátce DPH, je nutné nám podepsaný dobropis – opravný daňový doklad poslat zpět. Můžete ho poslat oskenovaný emailem, nebo klasickou poštou. Po přijetí podepsaného dobropisu zpět, proběhne platba dle dohody - převodem, složenkou, v hotovosti.

Velmi děkujeme za spolupráci a rovněž děkujeme, že budete dodržovat tyto pokyny. Jedině tak můžeme vrátit finanční prostředky, nebo reklamaci uzavřít k vaší spokojenosti v co nejkratší době.

E-shop s dětskými hračkami

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím