Doprava a platba

V našem eshopu můžete volit z těchto způsobů doprav a plateb.

Česká pošta - balík do ruky

Zásilka bude doručena na adresu, kterou si zvolíte. V případě, že vás poštovní doručovatel nezastihne na adrese doručení, bude zásilka uložena na spadové poště. Česká pošta vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem. U zásilky můžete změnit dispozici balíku: nechat zásilku uloženou na zvolené poště, prodloužit úložní dobu, přeposlat zásilku na jinou poštu.

Platba bankovním převodem: 89 Kč
Online platba platební kartou: 89 Kč
Platba dobírkou: 128 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

Česká pošta - balík na poštu

Zásilka bude odeslána na poštu, kterou si zvolíte. Zásilka nebude doručována poštovním doručovatelem na vaši adresu, bude uložena na poště, kde si ji vyzvednete. Česká pošta vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem. U zásilky můžete změnit dispozici balíku: změnit cílovou poštu. Zásilku NELZE změnit na Balík do ruky. Pokud PSČ nejde v dalším kroku vybrat (PSČ nelze nalézt), tato pošta nepodporuje Balík na poštu. Je potřeba zvolit Balík do ruky.

Platba bankovním převodem: 75 Kč
Online platba platební kartou: 75 Kč
Platba dobírkou: 114 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

DPD Private

DPD vám sdělí (SMS či e-mailem) v den doručení hodinové rozmezí, kdy bude zásilku doručovat. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, můžete si jej online změnit (zvolit jiný den doručení a ve větších městech dokonce i čas doručení).

Platba bankovním převodem: 109 Kč
Online platba platební kartou: 109 Kč
Platba dobírkou: 148 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

Osobní odběr

Osobní odběr je možný pouze v našem skladu v Třinci. Osobní odběr je možný teprve po potvrzení přípravy zboží a následné rezervaci osobního odběru. Adresa našeho skladu a rezervační formulář jsou uvedeny v kontaktech.

Platba v hotovosti nebo platební karou při převzetí: ZDARMA

DHL Slovensko

Tento způsob dopravy slouží pouze pro Slovenské zákazníky. Zásilka bude doručena společnosti DHL Slovensko.

Platba bankovním převodem: 169 Kč / 7 €
Online platba platební kartou: 169 Kč / 7 €
Platba dobírkou: Není možná
Objednávka od 3.000 Kč: ZDARMA

Všechny ceny jsou uvedeny s 21% DPH.

*) V případě objednávek nad 1500 Kč se u platby dobírkou platí poplatek 39 Kč. Platba bankovním převodem, nebo on-line platební kartou je zcela ZDARMA.

 

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro ČR:

Platba v CZK: 4302358399/0800 (Česká spořitelna, a.s.)

Platba v EUR: 2600990203/2010 (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro SR:

Platba v EUR: SK16 8330 0000 0026 0099 0203

(Účet je vedeny na Slovensku - FIO Banka, proto je cena za odchozí platbu stejná, jako jakákoliv vaše odchozí platba na jiný účet na Slovensku)

Podle velikosti

https://www.facebook.com/umelevanocnistromecky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím