Popis produktu

Skandinávský smrk patří mezi nejreálněji vypadající a zároveň nejhezčí stromečky na českém trhu. Oproti Kanadskému smrku má světlejší jehličí. Jedná se o kombinaci umělého PE a PVC jehličí, která není na první pohled k rozeznání od skutečného jehličí. Balení obsahuje luxusní kovový stojan.

Použití:

 • jako dominanta Štědrého večera
 • do reprezentativních prostor
 • do škol a úřadů

 

Vánoční Skandinávský smrk prodáváme v přírodním provedení bez dalšího zdobení.

Jak se měří výška a šířka umělého stromku.

Technické parametry stromku

 • Výška (maximální): 180 cm.
 • Šířka (maximální): 120 cm.
 • Váha (s kartonovou krabicí):
 • Délka jehličí: krátká.
 • Barva jehličí: středně světle zelená.
 • Typ jehličí: PE + tvrdé PVC
 • Materiál: samozhášivá PE a PVC fólie.
 • Větve jsou pevně spojeny s kmenem.
 • Stromek se skládá ze dvou částí.

Obsah balení

 • Stromek dle výše uvedených specifikací.
 • Stabilní kovový stojan.
 • Baleno v kartonové krabici.

 

Výška a šířka stromečku se měří ve smontovaném stavu, viz fotografie vpravo (ilustrační foto).


Recenze od zákazníků

Umělý vánoční stromek - Smrk Skandinávský 180 cm PE

30.12.2016 Karel Ulman

Vzhledově moc pěkný stromek, PE jehličí je fakt realistické. Potvrzuji, že je lepší vybrat větší než si myslíte, že potřebujete. Jediná vada je, že plastově "smrdí novotou", takže s tím první Vánoce počítejte, další si myslím, že už to bude ok. Celkově super koupě a spokojenost.
Umělý vánoční stromek - Smrk Skandinávský 180 cm PE

19.12.2016 Mates

Stromek je opravdu moc pěkný, jak jehličí, tak celé větve i jejich hustota. Zde je několik plusů a mínusů: Klady: + dobré provedení, jehličí je realistické + stromek je hezky hustý + barva je tak akorát, na fotkách na webshopu mi ale připadá o dost světlejší + větve jdou dobře tvarovat, přesto jsou dostatečně pevné i na udržení těžších ozdob + stromek se skládá ze dvou částí, horní lze použít samotnou, pokud už nechcete mít "velkou" variantu. Otázkou je, jaký byste použili stojan (viz dále). + dobře udělaná krabice (pokud krabici rozbalíte ze shora a zezdola, tak se stromek dobře vysouvá i zasouvá). Netrhá se a drží pak pěkně tvar. Zápory - stromek je z počátku hodně cítit "umělou hmotou". Pokud můžete, vybalte ho na 2-3 dny (např. v garáži nebo na krytý balkon, pokud to počasí dovoluje), aby se odér vyvětral. - krabice se stromkem (já koupil 180 cm vysoký) je dost těžká a není ji jak pořádně uchopit. Pokud si ho objednáte např. do kanceláře, že ho pak odvezete domů, tak nečekejte, že to zvládnete jinak, než autem. - stojan je praktický, ale není moc pěkný. Na fotkách je vidět - jsou to de facto jen ohnuté dráty s šrouby na utažení. Stromek není možné uchytit do jiného stojanu, protože kmínek je dost úzký (my vyzkoušeli dva naše staré - dřevěný kříž a taková porcelánová mísa a ani v jednom to nedrželo). Přesto je stojan stabilní a lze ho sklapnout tak, aby nezabíral skoro žádné místo. Zápory jsou ale minimální, celá naše rodina je z něj nadšená a nákup můžeme jen doporučit.
Umělý vánoční stromek - Smrk Skandinávský 180 cm PE

13.12.2016 DAVID

Koupili jsme si zde vánoční stromek preminum PE smrk, po rozbalení měl pár vad. Zkontaktovali jsme prodejce a vše vyřešeno k naši spokojenosti, velmi vstřícné a ochotné jednání, které se jen tak u e-shop prodejců nevidí. Stromeček nám byl okamžitě vyměněn. Není sice kompletně z PE, ale oproti běžným stromkům např. z polska je rozdíl opravdu markantní, velice věrné provedení. Velmi doporučujeme tohoto prodejce!!!!
Umělý vánoční stromek - Smrk Skandinávský 180 cm PE

08.12.2016 Lenka

Krásný stromek, super cena, jsem nadšena a spokojena!
Umělý vánoční stromek - Smrk Skandinávský 180 cm PE

30.11.2016 ivana

Stromek je velmi pěkný. Návštěvy si myslí, že je živý.

Zobrazit další komentáře

E-shop s dětskými hračkami

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím