Popis produktu

Kvalitní LED osvětlení je určené zejména pro zdobení vánočních stromků a oken v interiéru a exteriéru. Multicolor - osvětlení obsahuje 4 barvy diod (červená / zelená / modrá / žlutá), které se postupně na kabelu střídají. Programátor - lze navolit 8 různých programů svícení (stálé / blikající / pohasínající / třpytivý / pulsující / sekvence / tekoucí / kombinace).

LED diody mají velký pozorovací úhel, zanedbatelnou spotřebu a velmi malé tepelné záření. LED osvětlení je zakončeno patentovaným konektorem, který umožňuje rychlé a snadné voděodolné připojení až 10 sad jednoho napájecího kabelu, bez nutnosti dokoupení dalšího propojovacího členu.Kabel osvětlení je z materiálu PVC 2 mm. LED diody mají velikost 5 mm a jsou chráněny proti mechanickému poškození, vlhkosti a povětrnostním vlivům.

Výrobek je určený pro napájení z elektrické sítě. Není potřeba dodatečný zdroj energie.

Osvětlení z kategorie univerzální obsahující programátor lze kombinovat pouze s osvětlením z kategorie univerzální, které musí bezpodmínečně zase obsahovat prgramátor. Osvětlení bez programátoru obsahuje o jeden vodící kabel méně a nefungovalo by správně. Při spojení dvou sad obsahující programátor, dojde k odpojení počáteční sekce s ovládacím prvkem jedné sady.

 Pozorovací úhel: 360o
 Voděodolnost: ANO (IP44)
 Počet LED diod: 100 ks
 Délka osvětlení: 10 m
 Slučitelnost:  max. 10 sad
 Napájení: 230 V
 Spotřeba: 7,2 W
 Životnost: 100 000 hod.
 Barva kabelu: Bílá

  Spojovací konektor LED osvětlení Certifikát CECertifikát ke stažení


Podobné zboží

E-shop s dětskými hračkami

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím