Popis produktu

Volitelné příslušenství k jakémukoliv našemu stromečku od výšky 120 cm, který není v základu vybaven kovovým stojanem. Součásti stojanu je i plastová zátka.

Rozteč mezi nožkami: 60 cm
Otvor stojanu: 34 mm
 
Stojan šířky 50 cm je vhodný pro stromky výšky 120 - 150 cm.
Stojan šířky 55 cm je vhodný pro stromky výšky 180 - 220 cm.
Stojan šířky 60 cm je vhodný pro stromky výšky 250 - 300 cm.
 
Velikost stojanu si nicméně můžete zvolit libovolně. Pokud například máte malé děti a máte obavy o převrhnutí stromku, je možné si na stromek výšky 150 cm zakoupit i největší stojan šířky 60 cm. Otvor stojanu (otvor pro umístění stromku) je vždy stejný - je nezávisle na šířce stojanu.

Upozornění:

Všechny stromečky typu Premium PE, Smrk přírodní deluxe a stromky výšky 300 cm jsou již kovovým stojanem vybaveny, není potřeba jej tedy dokupovat. Všechny ostatní stromky mají v balení plastový stojan. Kovový stojan je pouze volitelné příslušenství pro zákazníky, kteří si chtějí vyměnit plastový stojan za kovový u stromku, kde není součásti balení kovový stojan.

Z důvodu možnosti vrácení stromku ve 14 denní lhůtě, není možné kovový stojan vyměnit za plastový přímo námi. Výměnu kovového stojanu za plastový proveďte až ve chvíli, kdy si budete jisti, že nevyužijete vrácení stromku ve 14 denní lhůtě.

Stojan se dodává s návodem, jak jednoduše vyměnit plastový stojan za kovový u námi nabízených stromků. Tento kovový stojan je kompatibilní s našimi stromky, neručíme kompatibilnost se stromky jiných výrobců.


Recenze od zákazníků

Kovový stojan 60 cm pro umělý stromek

24.12.2019 Irena

Jsem uplně spokojena se zbožím

Podobné zboží

E-shop s dětskými hračkami

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím