Chcete se nás na něco zeptat?

Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků a samozřejmě nám můžete online odeslat váš dotaz. Žádné osobní údaje jako je vaše jméno a e-mailová adresa nebudeme uveřejňovat, slouží pouze k odeslání odpovědí na váš mail. Vyhrazujeme si právo příspěvky editovat, vyřazovat duplicitní a nevhodné dotazy.

Chci se zeptat

Můžu venkovní osvětlení použít doma?

Samozřejmě je to možné. Nicméně je potřeba počítat s tím, že kabel je oproti vnitřnímu a univerzálnímu provedení hrubší.

Jakou délku osvětlení zvolit na vánoční stromeček?

Záleží, jak hustě řetěz chcete dekorovat. Pokud stromeček budete chtít dekorovat dokola (ne pouze čelní stranu) s rozestupem mezi vrstvami 15 - 20 cm, doporučujeme tyto délky řetězů:

Výška stromečku: do 120 cm; Délka osvětlení: 6 m

Výška stromečku: 150 cm - 180 cm; Délka osvětlení: 10 m

Výška stromečku: 220 cm; Délka osvětlení: 10 m + 6 m

Výška stromečku: 250 cm; Délka osvětlení: 10 m + 10 m

Jaký je rozdíl mezi osvětlením Multicolor a RGB?

U multicolor má každá dioda pevně stanovanou barvu (červená, modrá, zelená, žlutá) a na řetězu se postupně střídají. U RGB mění každá jedna dioda svou barvu (červená, modrá, zelená, žlutá), dle předdefinovaného programu.

http://

E-shop s dětskými hračkami

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím